Archiwum autora:

Dożynki Parafialne

przez |

W niedzielę 6 września na Mszy Św. o 11.00 składaliśmy dziękczynienie dożynkowe za tegoroczne plony. Starostami dożynek byli P: Marzena, Marek, Jolanta i Filip.

Pielgrzymka do Gietrzwałdu

przez |

25 czerwca zatrzymali się na krótką modlitwę i poczęstunek pielgrzymi z Lubina. Pielgrzymi pielgrzymują przez osiemnaście dni / 550 km / na rocznicę rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Pielgrzymowało 11 osób. Gietrzwałd zasłynął w 1877, kiedy to od 27 czerwca do 16 września, na przykościelnym klonie, dwóm dziewczynkom: Barbarze Samulowskiej (obecnie trwa jej proces… Czytaj dalej »

Życzenia Świąteczne

przez |

W cichą grudniową i Świętą Noc przychodzi do nas Bóg ? Jezus Chrystus, by napełnić wszystkich Swoją miłością. W tym szczególnym dniu, kiedy łamiemy się z innymi opłatkiem ? pragniemy życzyć, aby Jezus, który przyjął naszą ludzką naturę, narodził się w Twoim sercu i obdarzał wszystkimi potrzebnymi łaskami.