Rada Gospodarcza i Duszpasterska

W myśl dekretu Ks. Biskupa Andrzeja Suskiego z dnia 19 marca 1993 r.  o ustanowieniu Parafialnych Rad Gospodarczych i Duszpasterskich po upływie pięcioletniej kadencji  została powołana nowa Rada Gospodarcza i Duszpasterska w parafii pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Zgodnie z powyższym dekretem i na podstawie statutu do Rady Gospodarczej zostali powołani:

Piotr Krauzewicz
Ks. Edward Barański

Do Parafialnej Rady Duszpasterskiej zostali powołani:

Ilona Bloch                                                                                                                               Agnieszka Ziółkowska
Grzegorz Rogowski
Violetta Selerzyńska